Ми підібрали кращі ідеї для декору за допомогою сезонних матеріалів – із застосуванням фруктів, каштанів, осінніх квітів та інших дарів осені

Фрукти

Дуже популярні в декорі райські яблука. Через невеликий розмір і легку вагу, ці фрукти можна використовувати, як оригінальну підвісну прикрасу.  Підійдуть для декору і будь-які інші яблука, з них можна складати осінні композиції і комбінувати їх з іншими сезонними фруктами. Наприклад, чудово виглядатимуть в композиції стиглі груші та гранати.

Каштани, жолуді та горіхи

Прогулюючись осіннім лісом або парком, уважніше дивіться під ноги, адже саме на землі можна знайти основу для своїх декоративних виробів. Наприклад, з шишок можна зробити оригінальне кільце для серветок. Жолудям і горіхам знайдеться місце на святковому столі – ними можна прикрасити серветку, помістити в скляну вазу або просто розкласти на скатертини в довільному порядку. При цьому їх можна пофарбувати золотою або срібною фарбою. Як варіант – помістити в скляний підсвічник і поставити в центр велику свічку.

7 способів прикрасити дім восени

Фізаліс

Фізаліс може зберігатися без води кілька місяців, тож прекрасно підходить для прикраси будинку восени. Декоративний фізаліс в інтер’єрі – прекрасне нагадування про теплі літні дні. Плоди фізалісу з позолоченими пелюстками стануть чудовою прикрасою і подарунком, зробленим своїми руками.

Горобина

Червона і чорноплідна горобина – прекрасний матеріал для осіннього декору. Такими ягодами можна прикрасити вінок на дверях, декорувати підсвічники або додати кілька гілок в осінній букет.

7 способів прикрасити дім восени

Злакові

Кілька колосків пшениці чи інших злакових, зібраних у букет, стануть справжньою окрасою для святкового столу. Такий варіант декору інтер’єру символізує добрий врожай і для прикраси будинку використовувався ще нашими предками.

Гарбуз

Напередодні Хелловіну – це одна із найпопулярніших прикрас.  Гарбуз можна розмальовувати або вирізати на ньому візерунки.
6 способів прикрасити дім восени

Фото з відкритих джерел

Читайте також: Як позбавитися від застуди без допомоги ліків