У неділю, 6 жовтня, в Україні відзначатимуть День вчителя – ми підготували кілька цікавих ідей для того, щоб оригінально та цікаво привітати педагогів

НЕ квітковий букет

Композиції з живих квітів потроху відходять у минуле. Сучасні люді віддають перевагу більш практичним презентам – це може бути горщик із домашньою рослиною або букет із солодощів чи фруктів. Будьте оригінальними – створіть букет зі шкільного приладдя. У такому наборі слід використовувати предмети, якими вчитель постійно користується (ручки, олівці, лінійки). Вас згадуватимуть добрим словом увесь навчальний рік!

Відеокліп

Для того, щоб створити такий подарунок, вам потрібен лише телефон і найпростіша програма для монтажу. Нехай кожен учень класу скаже привітальне слово від себе. Додайте кілька загальних фотографій та зворушливу музичну композицію. Таке відеопривітання розчулить навіть найсуворішого педагога.

Фотосесія

Якщо спільних фото не так багато – створіть їх. Виберіться на велику перерву чи після уроків до парку та зробіть спільні знімки на фоні гарних осінніх пейзажів. Роздрукуйте та прикрасьте спільними фотографіями клас.

Змагання між вчителями та учнями

Це лише на перший погляд педагоги такі суворі та вимогливі. В душі кожен з них залишається дитиною. Влаштуйте спільні спортивні змагання між учнями та педагогами. Гра в футбол, баскетбол, чи навіть настільний теніс  не лише підніме настрій у святковий день, а й допоможе згуртувати весь шкільний колектив.

Корисний подарунок

Оригінальна чашка, іменний діловий щоденник, набір смачного варення – сьогодні інтернет заповнений прикладами оригінальних подарунків на кожен день. Проаналізуйте характер вашого викладача та оберіть те, що підходитиме саме йому. Географу можна замовити скретч-карту для подорожей, вчителю літератури – оригінальну збірку творів його улюбленого автора, а фізруку – сертифікат на стрибок із парашутом.

Читайте також: Райдуга на “Райдузі” – різнокольорві барви осяяли запорізький парк