Дізнайтеся, як стати пунктуальним зараз і назавжди

Лягайте спати раніше

Щоб прокидатися бадьорими та повними сил, лягайте спати як мінімум за 8 годин до пробудження. Якщо ви спите менше, то не дивно, що зранку хочеться перевести годинник, та дати собі ще 10 хвилин на сон. Але ці хвилини не допоможуть виспатися, а от запізнитися через це можна. Лягати спати раніше, робіть це постійно, щоб привчити організм до чіткого графіку.

 Почніть день зі спорту

Ранкова зарядка або пробіжка на свіжому повітрі зарядять гарним настроєм та бадьорістю на цілий день. Включіть ранковий спорт до свого щоденного графіку, і вже зовсім скоро ви відчуєте себе більш дисциплінованим, а запізнення стануть лише поганим спогадом.

 Заведіть собі собаку

Домашній улюбленець не дасть запізнитися, адже змусить щоранку вставити раніше, щоб вигуляти його. Крім того, вранішні прогулянки корисні для здоров’я.

Приходьте раніше

До цього звикнути непросто, але можливо. Заведіть собі звичку всюди приходити трохи раніше, щоб спокійно налаштуватись до зустрічі або робочого дня.

Змініть місце роботи

Якщо ви спізнюєтесь лише на роботу, а на інші зустрічі приходите вчасно, можливо вам просто не подобається саме ця робота, або дратують колеги. Не примушуйте себе робити те, що викликає у вас дискомфорт. Знайдіть роботу, яка буде приносити радість, і проблема з запізненнями зникне.

Навіть якщо не вийде з першого разу побороти спізнення, не засмучуйтесь і не опускайте руки. Подумайте над тим, що ви робите не так, зробіть висновки та продовжуйте.

Читайте також: 5 продуктів для міцного сну