Міжнайродний аеропорт «Запоріжжя» та SkyUp Airlines зацікавлені у поглибленні співпраці

Сьогодні міський голова Володимир Буряк зустрівся з генеральним директором компанії SkyUp Airlines Євгенієм Хайнацьким. Результатом зустрічі стало відриття нових рейсів із Запоріжжя. Про це мер повідомив на своїй офіційній сторінці в «Фейсбуці».

Запоріжці зможуть літати до Ріміні (Італія), Ларнаки (Кіпр), Бургаса (Болгарія), Батумі (Грузія), Іракліону (Греція). Саме про ці напрямки містяни писали у коментарях на сторінці Володимира Буряка у «Фейсбуці».

Нагадаємо, як писала «Запорозька Січ», в аеропорту «Запоріжжя» проведений капітальний ремонт  злітно-посадкової смуги.  Завершується й будівництво нового пасажирського терміналу, яке закінчать вже наприкінці цього року. З початком роботи терміналу, до нього з центру міста відкриють новий маршрут з великими муніципальними автобусами.

Кількість рейсів у запорізькому аеропорту планують збільшувати – з відкриттям нового терміналу запрацюють нові рейси між Запоріжжям та шістьма містами Європи.  З кінця жовтня з Запоріжжя працюють прямі рейси до Києва та ОАЕ. На черзі – Тель-Авів. Туди запоріжці зможуть літати вже у грудні.

Читайте також: Кабмін поклав око на запорізький аеропорт