Чергова підбірка наших корисних лайфхаків зробить ранок по-справжньому добрим та зарядить енергією на цілий день

Вставайте під час першого дзвінка будильника

Сховайте бажання поніжитися в ліжку ще 5-10 хвилин. Цей проміжок часу не дасть вам ніякої користі, такий ранковий сон найбільш тривожний. І взагалі, ви дуже ризикуєте проспати.

Контрастний душ

Ніщо не бадьорить краще з самого ранку, ніж душ. Спочатку теплий. Потім гарячий, а далі – прохолодний. Знову гарячий. І знову знижуйте температуру. Якщо ви не готові шокувати організм таким процесом – спробуйте вмивання холодною водою. Такі ранкові звички допоможуть покращити кровообіг.

Склянка води на голодний шлунок

Така звичка перед сніданком заповнить втрачену за ніч рідину, запустить процес метаболізму та дасть сигнал організму про початок нового дня. Додайте до напою лимон – він наситить вас необхідними вітамінами та мінералами.

Правильно снідайте

Кава з млинцями, чай із сендвічами – це, звичайно, смачно, але кожного ранку так харчуватися не варто. Інша справа – білок або повільні вуглеводи. Яйця або цільнозернові крупи. Але не змушуйте себе їсти, якщо немає апетиту. У «жайворонків» він прокидається протягом години після дзвінка будильника, а «совам» шматок в горло не лізе ще 2-3 години.

Відмовтеся від ліфту

Навіть якщо ваша квартира знаходиться на найвищому поверсі, спускайтеся по сходах щоранку й ігноруйте ліфт, коли повертаєтеся додому. Якщо є можливість відмовитися від транспорту хоча б пару разів на тиждень – влаштовуйте собі ранкові прогулянки. Під час них організм насититься киснем, а ви зможете роздивитися гарні осінні пейзажі.

Дотримуйтеся цих корисних звичок щодня – і кожен ранок приноситиме вам лише задоволення та позитивні емоції!

Читати також: Коли Україна перейде на зимовий час