13 листопада відзначають Всесвітній день доброти (World Kindness Day)

«Запорозька Січ» пропонує запоріжцям долучитися до всесвітнього марафону добра та зробити добру справу. Обрати, яку саме, допоможе наша підбірка.

Подарувати речі, які не використовуєте

У багатьох з нас є такі речі, якими ми вже давно не користуємося, але вони все ще в гарному стані. Найкращій вихід – віддати їх тому, кому вони дійсно будуть потрібні. Допоможе в цьому інтерактивна мапа з адресами закладів, які потребують підтримки.

Провідати мешканців дитячого будинку

У Запоріжжі є багато організацій, які надають допомогу діткам, що залишилися без батьків.  Можна зв’язатися з будь-якою з них і запропонувати допомогу. Це не забере багато часу, але подарує багато позитивних емоцій.

Стати донором крові

Краплина крові може врятувати чиєсь життя. Не полінуйтеся дійти до пункту прийому крові та надайте посильну допомогу тим, хто її так потребує. У Запоріжжі можна здати кров в міській лікарні екстреної та швидкої медичної дороги, в обласній станції переливання крові та обласній лікарні.

Забрати додому чотирилапого друга

Не слід забувати й про братів наших менших. Їх часто забирають до притулків, які існують тільки завдяки волонтерам. Однак волонтерських надходжень на утримання сотень собак і котів не вистачає. Хороший вчинок для тварин зробити не складно. Можна передати притулку корм або ласощі, допомогти грошима, або матеріалами та інструментами. А можна просто подарувати дім безпритульному котику чи собачці та знайти вірного друга.

Подарувати дитині свято

Напередодні новорічних свят усім хочеться вірити в дива, особливо дітям. Зовсім не складно долучитися до однієї з благодійних акцій, наприклад стати святим Миколаєм. Це незначний вклад, який точно подарує щастя дитині.

Читайте також: 6 речей, які треба встигнути до Нового року