Світ
Швейцарський банк UBS прогнозує падіння цього року цін на нафту до 50 доларів за барель. Причина – практично невідворотний крах єврозони вже до кінця літа.
Президент Росії Володимир Путін пообіцяв Військово-повітряним силам країни 4 трлн. рублів і побудову 1600 нових літаків і вертольотів.
Американського мільярдера Алена Стенфорда засудили до 110 років ув’язнення за створення фінансової піраміди і завдання інвесторам збитків на суму 7 млрд. доларів.
У Росії публічно помирилися голова Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін і головний редактор “Общей газеты” Дмитро Муратов. Бастрикін визнав, що погрожував журналістам видання, але це було емоційним зривом.
30-річного спецназівця, ветерана чеченської війни, який за відмову дати прикурити зарізав у Підмосков’ї випадкового перехожого, заднім числом звільнили з російської поліції.
США на підтримку свободи слова в Інтернеті витратили за останні чотири роки 76 млн. доларів.
У Греції напередодні недільних виборів почалося масове зняття грошей з рахунків громадян. Як стверджують, зі швидкістю в 1 млрд. євро в день.
Конституційний суд Єгипту відмінив вибори до парламенту, на яких перемогли ісламістські партії, і тепер закони будуть, як і раніше, писати військові.
У Лівії відмінено заборону на прославляння колишнього лідера Муамара Каддафі. Також відмінено заборону критичних висловлювань стосовно “революції” 2011 року.
Французькі учені встановили, що стволові клітини живуть в тілі людини щонайменше дві неділі після її смерті.

Україна
Відповідаючи на питання журналіста щодо справи екс-прем’єра Юлії Тимошенко, міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко зауважив, що “у 2009 році Тимошенко порушила чинний на той час закон”. “Вона надала дозвіл на підписання угоди щодо газу, яка була дуже невигідна для України, без рішення Кабінету Міністрів”, – додав він. “Це було зроблено на прохання Німеччини та інших європейських урядів, які наполягали на тому, щоб швидше вирішити тодішню “газову кризу”, коли було припинене постачання палива до країн ЄС”, – заявив Грищенко. “Головне те, що це питання було вирішено за спиною українців. Коли Меркель та інші підтримують Тимошенко, вони тим самим підтримують можливість вирішувати проблеми за рахунок українського народу”, – підкреслив дипломат.
Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що “вболівальники, які приїхали до України із-за кордону, вже переконалися, що не все тут так погано, як писала європейська преса”.
Донецький мер Олександр Лук’янченко закликав городян “не соромитися” вивішувати українські прапори на підтримку власної збірної.