Міська цільова програма для проведення заходів щодо функціонування тероборони передбачає забезпечення штабів та проведення там ремонтних робіт. На сесії депутати міської ради проголосовали за виділення 3 млн грн із залишкових коштів, заощаджених з минулого року.

“Спрямували 3 мільйона гривень на організацію тероборони міста. Частина цих коштів піде на утримання приміщень для батальйонів та створення матеріально-технічної бази. Сьогодні це вкрай важливе питання для усіх нас. Фракція «Єднання» підтримала це рішення одноголосно”, – розповів голова фракції Партії Володимира Буряка “Єднання” у міській раді Геннадій Наумов.


2,5 млн грн з них підуть на проведення ремонтних робіт та утримання будівель у двох штабах на території Запоріжжя. Ще 500 тис грн передбачені на організацію навчально-тренувальних заходів і на пальне.

Окрім того, ще 30 млн грн планує надати Запоріжжю обласна рада для забезпечення функціонування тероборони.

Депутати міскради одноголосно проголосували за обидва питання порядку денного: про затвердження Міської цільової програми сприяння розвитку підрозділів ТрО, а також про відповідні зміни у міському бюджеті.

Відомо, що Сили територіальної оборони України розгортатимуться в три етапи. До кінця лютого планується завершити формування штату тероборони з 10 тисяч людей. У першу чергу, туди набиратимуть громадян із досвідом військової служби.