Вирішуються питання водопостачання на тимчасово окупованих територіях.

Про це сьогодні говорили на нараді з представниками комунального підприємства “Облводоканал”. 

На сьогодні через пошкодження окупаційними військами мереж централізованого господарсько-питного водопостачання, без питної води перебуває 27 населених пунктів.

Зокрема, нагальною проблемою залишається питання доставлення на підприємства спеціальних хімічних речовин, від використання яких напряму залежить якість води.

Окупаційні війська продовжують перешкоджати транспортуванню вкрай важливих речовин, а це може призвести до припинення централізованого водопостачання частини регіону. Адже вода у централізованій мережі може стати небезпечною та не придатною до споживання. 

Відповідним службам необхідно якомога швидше знайти шляхи розв’язання цієї нагальної проблеми. По можливості, відновлювати пошкоджені мережі. Де це зробити неможливо, потрібно організувати підвіз питної води в населені пункти. 

Вкотре наголошено на важливості сплати громадянами за комунальні послуги, у тому числі за водопостачання. Адже на деяких територіях рівень розрахунків не перевищує 30 відсотків, що може ускладнити надання послуг з економічних причин. 

Попри те, що уряд захистив населення від штрафних санкцій, влада рекомендує все одно вчасно сплачувати за надані послуги. Адже це дає можливість підприємствам виплачувати заробітну плату працівникам, закуповувати запчастини, необхідні комплектуючі і паливно-мастильні матеріали.

____

Посилання на наш Телеграм-канал