Міський голова оголошує конкурс на тимчасове заміщення посади головного спеціаліста відділу прийому громадян управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району (на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).
Вимоги до конкурсантів
У конкурсі можуть взяти участь особи, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, навички роботи на комп’ютері, володіють державною мовою. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.
Необхідні документи:
– заява про участь у конкурсі;
– заповнена картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
– дві фотокартки розміром 4х6 см;
– копії документів про освіту, засвідчені нотаріально або в іншому установленому законодавством порядку;
– декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік; довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкова декларація) за 2011 рік;
– копія документа, який посвідчує особу;
– медична довідка про стан здоров’я, затверджена МОЗ.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення в газеті.
Відомості щодо переможця конкурсу будуть підлягати спеціальній перевірці відповідно до Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”.
Звертатися за адресою: 69035, м.Запоріжжя, вул. Правди, 37.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном: 34–56–02.