Гирьовий спорт
Черепаха: 750 ривків за 30 хвилин. Оце швидкість!
В Архангельську відбувся чемпіонат Європи, світу та Міжнародний турнір пам’яті М. В. Ломоносова з гирьового спорту серед майстрів спорту міжнародної конфедерації. Участь у ньому взяли 280 атлетів з 17 країн світу, серед яких і 40 жінок. Змагання проводилися по обов’язковій та довільній програмі з урахуванням вікових груп та вагових категорій.
Від СК “Мотор Січ” брали участь заслужений майстер спорту, рекордсменка світу Любов Черепаха (вікова категорія 45–50 років) та заслужений тренер України Володимир Меньшов (75–80 років).
Меньшов виграв золоті медалі двох чемпіонатів та турніру Ломоносова у вправі “ривок гирі однією рукою” (31 підйом за 1 хвилину), а Черепаха, вигравши “золото” в своїх номінаціях, виступила в довільній програмі “ривок 8 кг гирі” (750 разів за 30 хвилин) з встановленням рекорду.

Бокс
Бокс по-запорізьки
На початку квітня в СК “Бойові рукавички” пройшов відкритий чемпіонат Запорізької області з боксу серед молоді 1994–95 р.н. Три дні 80 представників клубів Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська та Кирилівки билися за 12 комплектів нагород. Практично в усіх категоріях перемогли боксери обласного центру: Дмитро Замотаєв (ДЮСШ, вага до 49 кг), Бекзаде Хайдаров (СК “Чемпіон”, 52 кг), Георгій Понятенко (ШВСМ, 56 кг), Артур Саркісов (СК “Космос”, 60 кг), Євген Гомзяк (СК “Чемпіон”, 69 кг), Андрій Бордаков (СК “Чемпіон”, 69 кг), Андрій Отюська та Михайло Парамошкін (обидва ДЮСШ-6, 75 кг), Микола Байрачний (СК “Ринг”, 91 кг). І лише вагова категорія до 64 кг підкорилась енергодарівцю Івану Хойняку (ДЮСШ ім.Манзулі).
Головний суддя змагань – прославлений метр вітчизняного боксу Юрій Беладзе зазначив, що змагання пройшли на високому рівні й, головне, без травм, а це – показник майстерності юних спортсменів та їхніх тренерів.

Дзюдо
Борці “нападають” на сміття
Запоріжжя знаходиться в десятці найзабрудненіших промисловістю міст Україні. А коли зійшов сніг, на додаток до цього стало видно ще й ознаки людської безрозсудливості – скрізь розкидане побутове сміття.
Бажаючи жити в чистому місті і покращити настрій запоріжців, спортсмени під керівництвом депутата Запорізької обласної ради Еріха Барца (заслужений тренер України з боротьби) 31 березня провели суботник на території Володимирської сільської ради (Запорізький район). У ньому взяли участь понад 30 запорізьких борців, серед яких кандидати у майстри і майстри спорту, призери чемпіонатів світу та Європи. Ось так, з користю для рідного краю, проявивши ентузіазм, застосували свої сили молоді спортсмени. В результаті із засміченої ділянки було вивезено близько 50 автівок сміття.
Однак на досягнутому юні чемпіони зупинятися не збираються і незабаром продовжать позбавляти городян від сміття в парках і скверах міста.