Нагулялися, наспалися, смаколиків наїлися, фільмів надивилися. І як тепер знову ходити на роботу? Фахівці підготували ТОП порад, які допоможуть швидше адаптуватися до звичного життя.

ЯК ПОВЕРНУТИСЯ У ФОРМУ
Після тривалого святкування виникає бажання сісти на сувору дієту. Але дієтологи не радять цього робити. По-перше, це – стрес голодування після стресу переїдання. По-друге, такі дієти часто закінчуються зривом.

Поверніться до звичного харчування

Намагайтесь їсти 4 рази на день

Плануйте меню наперед

Через 3-4 дні влаштуйте собі розвантажувальний (але не голодний!) день

Не забувайте пити звичайну воду та трохи більше рухатися

Лягайте спати вчасно, адже сон необхідний для схуднення

Під час сну наш організм виробляє кортизол — гормон, що необхідний для нормалізації обміну речовин. Лягаючи спати до 23:00, ви забезпечуєте собі повноцінний здоровий відпочинок.

ПОВЕРТАЄМО ЕФЕКТИВНІСТЬ
У свята в нас майже не було серйозних завдань. І основними питаннями були “Що подивимось?” і “Я на кухню, щось захопити?”. Настав час активненько працювати над тим, щоб 2022 був крутим та успішним.

Намагайтесь планувати наступний день звечора — з реальною кількістю справ

Концентруйтесь на основному та не намагайтесь зробити усе одночасно

Уникайте прокрастинації. Почистити пошту від спаму чи прибрати на столі вкрай важливо. Але не довше 5 хвилин

Придумайте для себе винагороду після завершення кожної великої задачі

Визначте список важливих справ і беріться до першої. Поставте таймер на 30 хвилин і протягом цього часу займайтесь лише цією задачею, не відволікаючись на телефон чи пошту. Таймер задзвенів — відпочиньте, випийте чаю, перевірте месенджери чи соцмережі. Повторіть “вправу”. Ви здивуєтесь, як багато ви встигнете за день!