24 і 25 травня в школах Запорізької області продзвеніли останні дзвінки.

Напередодні свята “останнього дзвоника” в обласній державній адміністрації відбулася урочиста церемонія вручення премій переможцям всеукраїнських і обласних учнівських олімпіад та конкурсів 2012–2013 років “Обдаровані учні – 2013”. Цього року обласну премію отримали 36 учнів, 20 з яких проживають у райцентрах та селах регіону. Крім цього, відбулась урочиста церемонія вручення премій міського голови представникам обдарованої і талановитої учнівської молоді міста Запоріжжя та їх вчителям. Цього року премії міського голови за великі досягнення у навчанні отримали двадцять учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців позашкільних навчальних закладів міста. Премії за високі досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління, творчі успіхи в роботі з обдарованою молоддю отримали вчителі цих учнів. Лауреатам премії також вручили Почесні грамоти виконкому Запорізької міської ради. Подяки виконкому за виховання дітей отримали батьки нагороджених учнів.
Після свята останнього дзвоника на одинадцятикласників чекає державна підсумкова атестація з трьох предметів, яка буде тривати до 31 травня, а вже 1–2 червня їм вручать атестати, і почнуться випускні вечори. З 3 по 27 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання.
За словами фахівців, цього року школа працювала злагоджено, довгих карантинів не було, всю навчальну програму діти пройшли за планом.

Олександра БУДИЛКА,
фото Володимира ШЕРЕМЕТА