2 березня в Шевченківському районі привітали жінок з наступаючим Міжнародним жіночим днем. Святковий концерт, нагородження почесними грамотами, а також поздоровлення від кращих представників сильної половини людства не змогли залишити байдужими прекрасних дам.
Голова районної адміністрації Ігор Бірюков побажав жінкам завжди бути коханими і бажаними. Своє захоплення красою запоріжанок висловив і заступник міського голови Сергій Гладченко, зазначивши, що для чоловіка жінка – це завжди загадка і диво, заради якого варто жити. А командир військової частини 3029 “Гепард” – підполковник Павло Краснокутський вшанував присутніх у залі жінок у віршованій формі. Вітання з 8 березня прозвучали також від командира військової частини А-1978, полковника Сергія Брусова і військового комісара Шевченківського району, підполковника Юрія Трофименка.
Серед тих, хто приймав поздоровлення в ДК ім.Шевченка – начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради в Шевченківському районі Валентина Бебешко, відповідальний секретар Шевченківської районної організації ветеранів Катерина Будьонна, директор Запорізького міського дитячого ботанічного саду Тамара Єрьоміна, а також представниці комунальних і транспортних служб, бізнес-леді, медичні працівники, керівники підприємств, представниці творчих професій.
Дамам вручили грамоти, квіти та солодкі подарунки. В їх честь звучали пісні у виконанні артистів ансамблю народної пісні та побутового танцю “Оксамит”.
Фото Катерини ШИЯН