Під час свого візиту до Запоріжжя народний депутат, заступник голови парламентського комітету по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, член “Фронту Змін” Геннадій Москаль провів спільний прийом громадян разом із депутатом Запорізької міськради від цієї політичної сили Рудольфом Акопяном.
Спектр питань, з якими звернулися запоріжці до депутатів, стосувався практично всіх сфер життя. Одне з найбільш гострих питань – закриття середньої школи в селі Піскошино Веселівського району. Громадяни впевнені, що закриття школи в Піскошино призведе до деградації та вимирання села, адже вона є по суті єдиним закладом, який допомагає об’єднувати покоління селян. Серед низки проблем, з якими громадяни звернулися по допомогу до депутатів, були незаконні рішення судів щодо надання права власності, нецільове використання коштів, виділених для будівництва помешкань для військових, допомога в лікуванні тощо.
Показово, що більшість заявників до цього вже зверталися в різні органи влади, але допомоги від них так і не отримали. Тому звернення до народного депутата стало для них практично останньою надією.
У кожному конкретному випадку депутати ретельно розібралися в проблемі та пообіцяли допомогу та підтримку. Геннадій Москаль вислухав кожного, хто прийшов на прийом, дав необхідні рекомендації і намітив план спільної роботи з вирішення викладених проблем. Народний депутат пообіцяв особисто поспілкуватися з чиновниками відповідних міністерств та відомств, які ігнорували попередні звернення людей.
В свою чергу, депутат міської ради Рудольф Акопян запевнив, що візьме на свій особистий контроль виконання рішень на місцевому рівні та забезпечить зворотній зв’язок між запоріжцями та народним депутатом.
“Безумовно, такі заходи – це велика користь для людей.
Об’єднуючи зусилля депутатів різних рівнів, ми зможемо забезпечити більш ефективне вирішення проблем громадян. Сьогодні депутати міськради від “Фронту Змін” мають реальну можливість бути дієвими посередниками між громадянами, які потребують допомоги, та народними депутатами, членами нашої партії. Адже, на жаль, на сьогодні особистий прийом в народного депутата – це чи не єдина можливість отримати реальну допомогу. До речі, в найближчий час у Запоріжжі громадська приймальня Геннадія Москаля розпочне свою роботу на постійній основі, і подібні спільні прийоми стануть традицією”, – повідомив Рудольф Акопян.
Громадську приймальню партії “Фронт Змін” та народного депутата Геннадія Москаля розміщено за адресою: м. Запоріжжя, пр. Леніна, 158.