Людмила Гончаренко

Колектив бібліотеки для дітей № 8 ім. Зої Космодем’янської, а також юні читачі та їхні батьки висловлюють щиру вдячність депутату Запорізької міської ради Людмилі Вікторівні Гончаренко за спонсорську допомогу.
Дитяча бібліотека, що розташована в Осипенківському мікрорайоні, діє як інформаційний та культурно-просвітницький центр. І хоча фонд бібліотеки постійно поповнюється цікавими, сучасними книжками та яскравими періодичними виданнями, все ж таки сучасне життя неможливо уявити без використання Інтернету.
За підтримки міського управління культури та завдяки коштам, виділеним із депутатського фонду Людмили Гончаренко, у бібліотеці з’явилися два комп’ютери. Але задовольнити попит усіх бажаючих бібліотека була не в змозі. Тому наш колектив знову звернувся до Людмили Вікторівні із проханням виділити кошти на придбання ще одного комп’ютера.
Гроші вже надійшли на рахунок бібліотеки, отже незабаром наш інформаційний зал поповниться новим комп’ютером. Це дасть можливість нашим юним читачам засвоювати шкільну програму, використовуючи можливості Інтернету. А бібліотекарі матимуть змогу урізноманітнити масові заходи для популяризації дитячого читання.
Людмила Гончаренко – вчитель за покликанням душі, тому вона як ніхто розуміє потреби дітей. Виконуючи обов’язки директора Запорізького дитячого будинку–інтернату, Людмила Вікторівна знаходить час для вирішення проблем нашої бібліотеки.
Доброзичлива, відповідальна, небайдужа до чужих проблем – всі ці риси притаманні цій чудовій жінці. Напередодні жіночого свята від імені колективу бібліотеки хочемо побажати вам, шановна Людмило Вікторівно, невичерпної енергії, вічної молодості душі, творчого натхнення. Нехай щедро родять посіяні вами зерна добрих справ, приносять задоволення і людську вдячність.
Олена МЕЛЬНИКОВА, завідуюча бібліотекою ім. Зої Космодем`янської