Кабінет міністрів України погодив звільнення очільника Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха, який обіймав посаду вже вдруге.

На засіданні Кабінету міністрів України 24 січня підтримано проєкт указу Президента України про звільнення Олександра Старуха.

Старуха призначили на посаду 18 грудня 2020 року. Його попередником був Віталій Боговін, який склав повноваження у зв’язку з обранням його депутатом Запорізької обласної ради від партії “Слуга народу”.

Раніше, з 25 вересня 2008 до 18 березня 2010, він вже був очільником Запорізької області. До того, як очолити обласну адміністрацію, Олександр Старух був депутатом Запорізької обласної ради та головою фракції “Батьківщина” у ній.

На час каденції Олександра Старуха припали розпал пандемії COVID-19 та перший рік від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, під час якого більша частина Запорізької області була окупована росіянами.

25 березня 2022 року Зеленський нагородив Старуха орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Повідомляється також про відставку заступників голови облдержадміністрації, серед яких – Злата Некрасова, відома через корупційні скандали.