У неділю о 22:40 патрульні отримали виклик, що на вулиці Бородинській з 3-го поверху скинули п’ятимісячну дитину.
На місце одразу виїхали декілька екіпажів 1 роти 3 батальйону, патрульні перевірили двір будинку та прилеглу територію біля під’їзду, де виявили 45-річного чоловіка, який пояснив, що немовля викинула з вікна його 44-річна співмешканка.
Як розповів чолов’яга, ввечері до них у гості прийшла знайома разом зі своєю маленькою донечкою. Дитину вклали спати у візочку в сусідній кімнаті. А дорослі вирішили побалувати себе алкогольними напоями. Після того, як запас спиртного скінчився, виріши продовжити гулянку, докупивши напоїв. Так, приблизно о 21:30 мати дитини та чоловік пішли до магазину, залишивши маля на співмешканку.
За півгодини вони повернулися, але дитина зникла. Її не було ні у візочку, ні у квартирі. А співмешканка почала нести якусь нісенітницю, мовляв, мати забирала доньку з собою до магазину, і вона не знає, де вона. Жінка з чоловіком одразу почали шукати немовля. Раптово вони почули крик та плач дитини, що доносився з вулиці. 5-місячна дівчинка лежала на землі під балконом.
Вибігши на вулицю разом із мамою дитини, чоловік підняв з землі маля, після чого викликали поліцію та швидку допомогу. Чоловік одразу передав дитину на руки матері та побіг до квартири за речами дитини. Поки мати разом з дитиною залишалася на вулиці, голосно кричала та плакала. Її крики почув сусід з першого поверху, спитав, в чому справа, та одразу запропонував відвести мати з дитиною у лікарню на своїй машині. Не дочекавшись своїх речей, жінка сіла до автомобіля сусіда та поїхала до 9-ої лікарні.
Коли патрульні прибули на місце, одразу з чоловіком піднялись до квартири, де знаходилася його співмешканка, яка вчинила шкоду. Але вона на той час встигла вибігти та сховатись на 5-му поверсі. В темряві лягла на сходовий майданчик та зачаїлася. Там її і знайшли патрульні.
Громадянка знаходилась в стані сильного алкогольного сп’яніння і почала запевняти, що вона коханка і проживає в іншій квартирі, а зараз ховається. Проте їй патрульні не повірили, її співмешканець впізнав жінку.
В подальшому спілкуванні з нею патрульні встановили, що поки її співмешканець разом зі знайомою пішов до магазину, вона їх приревнувала. Маленька дитина кричала дуже голосно, тому вона вирішила помститися своєму коханцю та подрузі, і викинула верескливу дівчинку з третього поверху.
Чоловіка та жінку патрульні затримали на місці. Після цього було прийнято рішення направитися до 9-ої міської лікарні, де патрульні виявили сусіда, який підвозив мати з дитиною до лікарні. Дитину госпіталізували до Обласної дитячої лікарні.
На місце викликали слідчу групу Дніпровського відділку поліції.