Учора, 20 квітня, відбулася презентація екологічного проекту “Зелена країна” – музей ландшафтного мистецтва під відкритим небом”, присвяченого Дню Землі.
На території парку Хортицького національного навчально-реабілітаційного багатопрофільного центру створено шкільний музей ландшафтного мистецтва під відкритим небом. Таку ініціативу висунули студенти відділення “Ландшафтний дизайн” та активісти громадських організацій “Зелений рух Запоріжжя”, “Асоціація екологічна освіта”, “Хорс”.
Багато хто вважає, що посадити дерево дуже просто. Та мало хто знає, що це ціла наука, зробити так, щоб дерево прижилося, почувалось комфортно і з року в рік квітло й радувало нас. Саме такі знання й навички отримали учасники проекту та члени громади, які взяли участь у створенні ландшафтного музею під відкритим небом.
Діти разом з дорослими очистили парк від старих хворих дерев, посадили нові молоді дерева та чагарники, облаштували алеї та куточки відпочинку у різних стилях ландшафтного мистецтва: регулярному, українському кантрі та каменистого саду.
Проект “Зелена Країна” – шкільний музей ландшафтного мистецтва під відкритим небом” здійснюється громадською екологічною організацією “Зелений рух Запоріжжя” за фінансової підтримки Всеукраїнського благодійного фонду “Крона” та Міжнародного фонду “Відродження” в межах спільного конкурсу проектів “За життя в чистому довкіллі!”.