1. Інвестор (замовник): Шульман Поліна Олександрівна ІНН 1741815321 та

Соріна Вероніка Олександрівна ІНН 2847907507 та,  заявляє про наміри розробки матеріалів оцінки впливів на навколишнє природне середовище (ОВНС) «Магазин продовольчої та непродовольчої групи товарів по вул. Новокузнецькій, 40-а у м. Запоріжжя».

 1. Місце знаходження майданчика будівництва: вул.Новокузнецька, 40а м.Запоріжжя.
 2. Характеристика діяльності об’єкта: «Магазин продовольчої та непродовольчої групи товарів по вул. Новокузнецькій, 40-а у м.Запоріжжя»
 3. Технічні і технологічні данні: передбачається будівництво магазина продовольчої та непродовольчої групи товарів, загальна площа об’єкта 1982,8 м2 (торгівельна 1369,3 м2). Середній термін експлуатації – 100 років.
 4. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності: будівництво магазина продовольчої та непродовольчої групи товарів по вул. Новокузнецькій, 40-а у м.Запоріжжя дозволяє забезпечити населення житлового району м.Запоріжжя продовольчими та непродовольчими товарами, та створює на час будівництва та час експлуатації робочі місця.
 5. Потреба у ресурсах при будівництві та експлуатації:

сировинних  – згідно робочого проекту за кошти інвестора.

енергетичних – електроенергія від існуючих мереж ПАТ«ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО».;

водних – від існуючих мереж КП «Водоканал» м.Запоріжжя.;

трудових – підрядчик за власний кошт, персонал у кількості 30осіб.

транспортне забезпечення – підрядчик за власний кошт, будівельні матеріали доставляються на майданчик будівництва автотранспортними засобами.

 1. Екологічні та інші обмеження:

–     ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво»;

–     ДБН А.2.2-1-2003 «Склад та зміст матеріалів оцінки впливу на навколишне середовище (ОВНС) при проектуванні та будівництві підприємств, будинків та споруд»;

–     ДСН 173-96  «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів»

 1. Необхідна еколого-інженерна підготовка та захист території: не передбачається.
 2. Згідно з проектною документацією об’єкт не впливає на: клімат та мікроклімат; рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти; на повітряне середовище –викиди в атмосферне повітря визначаються в матеріалах ОВНС; вплив на грунт та на водне середовище локалізується твердим покриттям території, де розташоване устаткування. На навколишнє соціальне середовище – вплив відсутній. На навколишнє техногенне середовище – об’єкт не впливає на будівлі на комунікації. Обсяг виконання ОВНС – у повному об’ємі.
 3. Викиди виробництва:Поводження з усіма відходами (збір, утилізація, видалення, розміщення) (у разі їх утворення) буде здійснюватися в установленому порядку відповідно до діючих природоохоронних норм, а саме, укладення договорів з підприємствами на розміщення та утилізацію відходів, при наявності ліцензії.
 4. Обєм виконання ОВНС: Згідно ДБН А.2.2-1-2003
 5. Участь громадськості: Пропозиції та зауваження направляти протягом 30 діб з моменту публікації Заяви про наміри щодня з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00 за адресою: Пропозиції та зауваження направляти протягом 30 діб з моменту публікації Заяви про наміри щодня з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00 за адресою: 49000, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Старокозацька буд. 11. Подача пропозицій протягом 30 діб з моменту публікації Заяви можлива у районну Адміністрацію Запорізької Міської Ради по Комунарському Району за адресою: 69104, Запорізька обл., м. Запоріжжя, Комунарський р-н, вул. Чумаченка, буд. 32

Документ: Заява про екологічні наслідки діяльності.pdf