Публічне акціонерне товариство “Трест “Запоріжалюмінбуд”, зареєстроване за адресою: 69006, м.Запоріжжя, Орджонікідзевський р-н., вул. Північне шосе, 3, направляє клопотання на отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для котельної, яка розташована за адресою: 69006, м.Запоріжжя, Орджонікідзевський р-н, вул. Північне шосе, 10, 12.
Джерелами забруднення атмосферного повітря є: два газових котли Vitoplex 100 PV1 загальною тепловою потужністю 1002 кВт та ГРП. Річна витрата палива складає: 225,448 тис.м3/рік.
При експлуатації котельної та ГРП в атмосферне повітря будуть надходити наступні забруднюючі речовини: ртуть та її сполуки, оксиди азоту, оксид вуглецю, метан, етилмеркаптан, оксид діазоту, вуглецю діоксид. Валовий викид складає: без урахування парникових газів – 0,908 т/рік, з урахуванням парникових газів – 430,929 т/рік.
Викиди в атмосферу носять локальний характер і забезпечують задовільний стан атмосферного повітря в районі розміщення об’єкта.
За додатковою інформацією звертатися за адресою: м.Запоріжжя, вул. Північне шосе, 3.
Зауваження та пропозиції направляти у відділ по роботі із зверненнями громадян Запорізької облдержадміністрації за адресою: м.Запоріжжя, пр-т. Леніна, 164.