Завтра, о 13-00 в концертному залі ім. Глінки відбудеться  V-й обласний  благодійний фестиваль “Гармонія сердець”, яку проводить волонтерська група “Angel’s”.

Зазвичай, благодійність передбачає допомогу дітям. Але на цьому заході все навпаки – діти дарують дорослим виступи, діляться талантами і все це вдається завдяки підтримці. І допомагають не тільки волонтери. За три роки у фестивалі брали участь запорізькі зірки: Юрій Юрченко, Сабріна Сафарли, Віка Денисенко, Сергій Соловйов, Світлана Ремжина, Микита Кравченко та всеукраїнські знаменитості: Злата Огневич, Альоша, Леся Нікітюк, Макс Барських, Оля Полякова та інші. Всі вони проводили спільні виступи з дітьми з дитячих будинків.

Артисти з ентузіазмом ставляться до пропозицій взяти участь у фестивалі. Завдання перед ними стоїть досить складне, адже необхідно підготувати серйозні номери з дітьми, які не тільки не мають досвіду виступів на великій сцені, але й мають свої особливості: деякі юні дарування мають проблеми зі слухом, зором. Запрошені зірки відповідально ставляться до поставленого завдання під девізом: творчість на благо дітей.