ЗМІ намагаються дізнатися у Олександра Константинова, на якій основі будується дорога через парк, але відповіді отримати не можуть

У головному парку Запоріжжя “Дубовий гай” будується дорога, що веде до готельно-ресторанного комплексу “Санрайз”. Усі питання щодо благоустрою знаходяться у зоні відповідальності заступника мера Олександра Константинова (партія Європейська солідарність).

Щодо нової дороги до “Дубового гаю” “ZaБор” із грудня 2021 року намагається зв’язатися з Олександром Костянтиновим. Але у Константинова не хочуть відповідати на питання, пов’язані з цією дорогою, пише популярний сайт.

І нагадує, що скандал із будівництвом нової дороги спалахнув у соцмережах та ЗМІ у 2020 році. Тоді тут почали зводити дорогу. Але після “хвилі” обурень у ЗМІ голова Олександрівського району повідомив, що дорогу будують поліцейські, і вона не веде до ресторану. Тоді ж у поліції спростували цю інформацію, заявивши, що вони нічого не знають про це будівництво та не планували зводити дорогу.

Тепер після відновлення будівництва в запорізькій мерії повідомили, що проїзд необхідний для спецтранспорту ДСНС, поліції, пожежників і т.д.

Проте дорогою активно користуються відвідувачі ресторану.