У Запоріжжі пройшов другий благодійний турнір з пейнтболу. Його традицію підтримують клуб “A.R.S.E.N.A.L.” та клуб активного відпочинку “Остров приключений”. Полігон для проведення гри надав ПК “Рікошет”. Так організатори намагаються привернути увагу небайдужих до людських проблем.
Захід пройшов на підтримку маленького Святослава Зайцева, у якого діагноз ДЦП та три операції за плечима. В червні цього року хлопчику потрібна ще одна, яка коштує близько п’яти тисяч гривень. Мама Святослава сама виховує двох дітей, тому їй не під силу зібрати таку суму.
Незважаючи на те, що змагалися аматори, все відбувалося за правилами професійного пейнтболу, кожна команда по черзі грала одна з одною.
“Ми організовуємо такі турніри заради сімей, які потребують допомоги. Часто люди бояться віддавати свої гроші в благодійні організації, тому що не впевнені, чи дійдуть вони до тих, хто їх потребує. А у нас люди отримують задоволення від гри і в той же час допомагають дітям. Сподіваюся, що цей турнір буде не останнім”, – розповіла організатор змагань, директор пейнтбольного клубу “A.R.S.E.N.A.L.” Анна Чернова.