1461667257_214 лютого на бульварі Шевченка до Дня закоханих пройде міський захід «Бульвар любові». Організатори заходу – виконавчий комітет Запорізької міської ради, управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту, сім’ї та молоді міської ради.
З 14-ї години поблизу годин закоханих будуть працювати інтерактивні локації:
– Ярмарок робіт запорізьких майстрів з народної творчості та хенд-мейд (організатори: громадська організація «Запорізький колорит»).

– ЗАГС. Всі бажаючі зможуть зареєструвати свої відносини в жартівливому РАГСі, отримати свідоцтва про шлюб на один день і якісні фотознімки від професійних фотографів.
– Брендволу «З любов’ю до Запоріжжя». Протягом усього заходу буде працювати чат-дошка, на якій можна зізнатися в любові, залишити побажання рідному місту.
– «Дерево бажань» для закоханих.
– Тематичні фото-зони.

Гостей заходу чекає насичена культурно-розважальна програма за участю обдарованої молоді міста, команд КВН. Свою творчість продемонструють представники студентської та трудової молоді міста.
На святі буде працювати сімейна локація, учасники якої – молоді пари, сім’ї з дітьми – можуть взяти участь в майстер-класах, а також конкурсно-ігровій програмі та отримати призи.
Протягом заходу всі бажаючі зможуть взяти участь у різноманітних конкурсах: дартс для закоханих; буриме і інші.
Найактивніші учасники конкурсів отримають призи від організаторів і партнерів.
Родзинкою Дня закоханих стане флеш-моб «Серце», який відбудеться о 14 годині 14 мін.14 сек.
По завершенню свята відбудеться масова фотосесія біля інсталяції «I Love ZP».