30 квітня, на площі Маяковського відбувся концерт International Jazz Day, присвячений Міжнародному Дню джазу. Цей захід було організовано управлінням культури департаменту культури і туризму Запорізької міської ради та міським джаз-клубом.

Як розповів багаторічний беззмінний керівник запорізького міського джаз-клубу і ведучий концерту Володимир Гітін, в 2013 році Запоріжжя стало першим в Україні містом, яке приєднався до святкування Міжнародного Дня джазу, засноване ЮНЕСКО в 2012 році. Це стало традицією, і сьогодні вже п’ятий рік поспіль на площі Маяковського проводяться джазові концерти під відкритим небом. А загалом міська влада, починаючи з 1995 року, підтримує джазовий рух в Запоріжжі, надаючи сценічні майданчики і звукову апаратуру.

Серед численних глядачів на площі Маяковського були присутні заступник Запорізького міського голови Анатолій Пустоваров та виконуюча обов’язки директора департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Ірина Черниш.

– Я  присутній на цьому концерті, як глядач, – сказав Анатолій Пустоваров. – Приємно бачити, як багато запорожців люблять і цінують джазову музику,це  означає що у нас різностороннє і талановите місто.

Найвідоміші і популярні джазові композиції для запорожців виконали муніципальний естрадно-духовий оркестр під керуванням Богдана Сапожнікова, джаз-гурт “Ретро” (керівник А. Кононенко), джаз-бенд “PreZZident” під керуванням Володимира Гітіна, естрадно-джазовий колектив юних учнів запорізької музичної школи № 2, спеціальний гість з р. Суми саксофоніст Іван Кулижников.

Учасники танцювальної студії «Бачата бланка» влаштували перед джазовою сценою хореографічний флеш-моб, і багато глядачів танцювали разом з ними під улюблені композиції.