Запорізький телеканал вже третій місяць поспіль зберігає лідерську позицію серед інших регіональних каналів країни

За даними моніторингу незалежної рейтингової агенції BIG DATA UA за підсумками квітня місяця муніципальний телеканал “Z” продовжує займати перше місце серед регіональних телеканалів за кількістю телевізійних переглядів. Лідерів визначали за показником частки переглядів. За результатами минулого місяця запорізький телеканал показником частки перегляду 0,158%, випередивши такі канали як «Київ», «Донбас» та багато інших, повідомляє сайт міськради.

Муніципальний телеканал “Z” отримав друге народження у жовтні 2016 року, коли отримав нову назву. Від самого початку телеканал позиціонував себе як інформаційний телеканал, спрямований на запорізького глядача. За кілька років “Z” перетворився на по-справжньому сучасний телеканал з постійно зростаючою аудиторією. Це стало можливим завдяки підтримці міського голови Володимира Буряка та депутатського корпусу.

Як писав сайт “Запорозька Січ”,  За майже 16 років свого існування телеканал став одним із лідерів телевізійного простору Запорізької області, забезпечує щодобово 24 години власного мовлення. У листопаді минулого року телеканал Z отримав цифрову ліцензію на мовлення у стандарті DVB-Т2. Потенційна телевізійна аудиторія телеканалу – близько 900 тис. глядачів-жителів обласного центру та прилеглих районів.

Читайте також: Запоріжці діляться фотографіями у вишиванках