Дивовижні люди живуть серед нас і можуть допомогти врятувати від смерті незнайому людину, навіть знаходячись від неї за 1000 км

Газета «Запорозька Січ» майже з десяток років співпрацює з періодичними виданнями міста Долина (Івано-Франківської області), і за цей час долі бойківчан стали нам не байдужі. Нещодавно в соцмережі було розміщено звернення співачки гурту «Трембіта» Уляни Спас, яка просила допомогти її сестрі Аліні – та смертельно хвора, їй терміново потрібна операція з пересадки печінки. Шкода цієї молодої жінки, в якої підростає син… Знайомі Уляни та небайдужі долиняни, звичайно, переказували їм кошти хто стільки зможе, та цього може не вистачити, адже ціни на таку процедуру захмарні. Це складна операція, яка потребує донора, коштовних ліків, потім реабілітації, й таке інше.Сестра Аліна

Ситуація вимагала кардинальних фінансових вливань, і якомога скоріше. Де знайти такого спонсора, який проявить альтруїзм, рятуючи жінку з Карпат?

Але світ, все ж таки, не без добрих людей. У Запоріжжі мешкає бізнесмен, який родом з Долини, має свою справу в нашому місті. Тим паче, що ми трішки знайомі ще з того часу, коли фірма «Вельтум-Україна», одним із засновників якої є цей бізнесмен, стала генеральним спонсором нашої міської команди «Металург». З цього приводу Андрій Шерстньов був запрошений в редакцію газети «Запорозька Січ».

Звичайно, він був дещо здивований, що таке поважне видання проявило цікавість до нового чоловіка в місті. Та найбільше Андрія Шерстньова здивувало, коли з самого порогу я передав йому привіт з Долини, та ще й від кого – від колишнього мера (світла йому пам’ять) Володимира Гаразда.

Річ у тім, що перед цим я розмовляв з Володимиром Степановичем і попередив, що у мене буде такий гість. Як з’ясувалось, вони давні друзі, адже в молоді роки разом захищали кольори футбольної команди «Нафтовик», а потім їхні шляхи розійшлись, і земляки довго не спілкувались. Гаразд попросив передати Андрію свій номер телефону, щоб той зателефонував. Так потім і сталося – друзі знову були разом.

Тож тепер я написав Андрію в соцмережу про біду його землячки і запитав, чи може він допомогти. Відповідь була блискавична: «Ок. Скільки потрібно коштів?».Андрій Шерстньов

Така рішучість, без зайвих запитань, багато що говорить про цього чоловіка. Такі люди, як правило, вміють впевнено та професіонально керувати справами, швидко підлаштовуються під зміни в часі, навчаючись нового, і приймають правильні рішення.

От і в нашому місті фірма «Вельтум-Запоріжжя» дуже швидко навела лад із вивозом побутових відходів від житлових багатоповерхівок та подальшою їхньою утилізацією. Знайшли вони розумний підхід і з вивозу сміття з приватного сектору Запоріжжя.

Загалом за цей час на підприємстві майже повністю оновили транспортний парк, закупивши новенькі сміттєвози закордонного виробництва за оборотні кошти підприємства. Постійно відновлюють у великих масштабах і контейнерний парк.

У приватному секторі мешканцям для збору домашнього сміття видають спеціальні брендовані пакети. В диспетчерській підприємства ввели електронну систему спостереження за сміттєвозами, які оснащені вже спеціальними маячками, і тепер диспетчер бачить в режимі онлайн, які баки вже спустошені, які ще ні, та чи не відхилився водій від свого маршруту. Проте тих, хто любить чесно працювати, це не лякає, адже на підприємстві підвищили зарплату і вчасно її видають.

Та й запоріжці вже забули про ті часи, коли у дворах багатоповерхівок не забирали вчасно повні сміттєві баки, від яких інколи вже розходився сморід. В ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» (генеральний директор – депутат Запорізької міської ради від «Партії Володимира Буряка «Єднання» Ігор Бурчак) працюють за штатним графіком по 12 годин на день. Зазвичай вивезення побутових відходів розпочинається з 7 ранку щодня без свят і вихідних відповідно до встановлених маршрутів. Тож запоріжцям немає тепер на що скаржитись.

Ось і в цій ситуації Андрій Шерстньов миттєво відреагував на біду землячки і визвався їй допомогти.

Уляна Спас так прокоментувала для «Запорозької Січі» цей вчинок:

– Я ніяк не очікувала, що поміч може прийти аж зі Сходу. Тому дуже дякую Андрію Володимировичу за те, що він погодився нам допомогти. Ви знаєте, я переконалась, що світ не без добрих людей, оскільки кошти надходять з різних куточків України… Ми щиро всім дякуємо за будь-яку допомогу…

P.S. Наразі Аліна Шатковська в очікуванні донора знаходиться в одній із клінік Києва. Поруч з нею її мама. Віримо і ми, що все у них буде добре, адже Андрій Шерстньов перерахував значну частину необхідних їм коштів.

Читайте також: Запорізькі діти отримали у подарунок ялинку