Запорізький аеропорт впевнено перетнув минулорічний рекорд за кількістю пасажирів

Цьогоріч через запорізьку повітряну браму вже пройшло більше 400 тисяч людей. Саме ця цифра стала минулорічним рекордом для запорізького аеропорту. Збільшилася кількість пасажирів як на міжнародних так і на внутрішніх рейсах. Високим показникам не завадив ремонт злітно-посадкової смуги, який тривав понад півтора місяці. Про це повідомляє сайт мерії.

Нагадаємо, у 2016 році запорізький аеропорт взяв курс на стрімкі зміни. Саме тоді стартувала програма розвитку мера Володимира Буряка. Протягом трьох років капітально відремонтували злітно-посадкову смугу, добудовують новий термінал. Зростає пасажиропотік, разом з ним збільшується й кількість рейсів із Запоріжжя. Лише за цей рік лоукост SkyUp запустив із Запоріжжя бюджетний до рейс Києва, а також ще 2 рейси – до ОАЕ та Ізраїлю. А з 27 травня запоріжці зможуть літати до Ріміні, Ларнаки, Бургаса, Батумі, Іракліону. Крім того, авіакомпанія забазувала свій літак у запорізькому аеропорті.

З листопада розпочата співпраця й з угорським лоукостом WizzAir. Завдяки цьому вже в березні 2020 року запоріжці зможуть літати до Будапешту, Відня, Вільнюса, Вроцлава, Гданська та Кракова.

Читайте також: Запоріжці зможуть купити авіаквитки в центрі міста