Острів Хортиця – приклад успішного «магніту» для залучення інвестицій

Уряд України шукає проекти-магніти, які зможуть залучити інвесторів та стати символами країни. Кабінет міністрів започаткував ініціативу «Магніти України». Кожен може запропонувати свій проєкт, який здатен притягувати успіх до країни на глобальному рівні.

Наразі Офіс президента вже отримав 2000 прикладів потенційних «магнітів». Серед успішних проєктів названі острів Хортиця, який планують перетворити з найбільшого острову на Дніпрі на популярний туристичний центр України, Дунайська рів’єра – літній курорт у Приморську, Чорнобильська зона, Пилипець – гірський масив на Полонинському хребті в Крапатах, інноваційний центр Промприлад в Івано-Франківську.

Основними критеріями відбору є символізм, культурна дипломатія, реалізація за 5 років, довгостроковий соціо-економічний ефект, великий масштаб, підтримка населення.

Обирати кращі проекти будуть президент України, прем’єр-міністр, експерти та експертні середовища, місцева влада та громади на місцях, міжнародні та українські інвестори та меценати.

Запропонувати власну ідею запоріжці можуть на офіційному сайті проєкту «Магніти України».

Читайте також: Турецька авіакомпанія презентувала кліп про Запоріжжя