Запорізький національний університет підписав угоду про співробітництво з Інженерною палатою Саксонії-Ангальт задля сприяння розвитку галузей економіки, науки та освіти.

Для цього до Запоріжжя була направлена делегація з Німеччини: Генеральний Консул Німеччини Вольфганг Мьосінгер, голова Державної канцелярії землі Саксонія-Ангальт, міністр культури, державний міністр Райнер Робра, керівник штабу Державної канцелярії землі Саксонія-Ангальт Буркхард Фібер, президент Інженерної палати землі Саксонія-Ангальт Йорг Херрманн, керуючий Інженерної палати землі Саксонія-Ангальт Сюзанне Рабе, керівник проектів Інженерних систем будівель і споруд, член правління Клеменс Вестерманн, керуючий з питань розвитку та налагодження зв’язків, доктор Райнер Бергер, магістр мистецтва Зорен Хербст.

Учасники зібрання зауважили, що підвищення кваліфікації за запланованою угодою програмою «Професіональний інженер із енергетики» повинно нейтралізувати нестачу універсалів у галузі енергетики в Україні та сприяти більш глибокому розумінню проблематики «Енергія/Ефективне використання енергії». Про це йшлося у протоколі намірів, який також підписали присутні на зустрічі партнери. Тож сертифікацію буде проведено згідно з нормами самої Інженерної палати. Вона є дійсною підставою для внесення кандидата у список експертів з енергоефективності, який веде Німецька енергетична агенція dena.

Наприкінці зустрічі гості висловили сподівання на плідну спільну роботу та не менш насичене партнерство сторін.