До всесвітньої акції «Візьми собаку на роботу» долучаються і запорізькі журналісти.

21 липня, у п’ятницю, акція «Візьми собаку на роботу» проходитиме в Україні. Традиція, що зародилась у США в 1999 році, передбачає можливість для господарів кудлатих друзів провести робочий день із улюбленцем. А ідея цього свята була запропонована членами найбільшої організації нянь для тварин Pet Sitters International (PSI). Проходить акція кожної четвертої п’ятниці червня. В Україні така акція пройде вже вп’яте. Ініціатором події є компанія «Kormotech».

Зміст акції – дозволити працівникам хоч раз на рік приводити на робоче місце своїх собак. Це запропонували спеціалісти асоціації, які дбають про домашніх улюбленців, доки їхні господарі працюють. Акція покликана не лише подарувати радість спілкування людини з собакою, а й заохотити інших працівників взяти чотирилапого з притулку.

Вже у перший рік існування акції – у 1999 році – близько 300 компаній у США взяли у ній участь. Свято пройшло настільки вдало, що стало неймовірно популярним в усьому світі. Зокрема, акцію охоче підтримали у Канаді, Великобританії на Австрії. Але взяти участь у ній можуть компанії з усіх куточків світу.