Порушники не погоджуються з постановами та намагаються довести їх безпідставність у суді

Так вчинив автовласник, який припаркував свою машину біля перехрестя в центрі Запоріжжя. За порушення ПДР, а саме зупинку ближче, ніж 10 метрів від перехрестя інспектори міської служби з паркування виписали чоловікові штраф. Однак порушник вирішив не погодитись з рішенням інспектора та подав до суду. Позов аргументував тим, що автомобіль не створював перешкоди дорожньому руху. Крім того, не надані докази вчинення порушення правил дорожнього руху. Та й взагалі, водій не був присутній під час розгляду справи.

Розглянувши справу суд дійшов висновка, що інспектор має право проводити розгляд справи за відсутності правопорушника. Більше того, зупинка автомобіля ближче ніж 1за 0 метрів від перехрестя є порушенням вимог ПДР, і це порушення суттєво перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу безпеці руху. Тож у задовільнені позову автовласнику відмовили. Тепер він окрім штрафу 510 грн сплатить додатково судовий збір у розмірі 420 грн. Про це повідомляється на сторінці служби інспекторів з паркування у “Фейсбуці”.

Нагадаємо, це вже не перший позов проти інспекторів щодо оскарження штрафу за парковку. Зі службою намагався судитися навіть адвокат, однак суд став на бік інспекторів з паркування.

Читайте також: На Запоріжжі людину викрали прямо з дому