Цього тижня розпочнеться календарна зима, тому перша завірюха з рясним снігопадом – питання найближчих днів. Газета вирішила поцікавитися в комунального підприємства, що є головним прибиральником запорізьких вулиць від снігу, про ступінь його готовності.

На наші питання відповів головний інженер комунального підприємства «Експлуатаціно-лінійне управління автомобільних шляхів» Віктор Чижик:

– Загалом до боротьби зі снігом та ожеледицею у підприємстві підготовлено 80 одиниць техніки. Це: 22 зрошувально-миючі машини, що обладнані сніговідвальним навісним обладнанням та щітками; 16 шляхових комбінованих універсальних машин, що одночасно прибирають сніг та посипають антиожеледною сумішшю; 16 розкидачів сипучих антиожеледних матеріалів на  шасі ЗІЛ -130; 3 одиниці комбінованих машин для посипки доріг на базі самоскидів – 2 на базі 8 тонних самоскидів МАЗ, 1 – на базі 20-тонного самоскиду МАЗ; 12 тракторів із сніговідвальним  та щітковим обладнанням; 6 фронтальних навантажувачів для сипучих матеріалів; 4 снігонавантажувача та один автогрейдер.

До районних дільниць комунального підприємства завезено 770 тонн технічної солі та 1400 тонy гранітного відсіву. За перерахунком на безперервну роботу запасів солі вистачить на 7 діб, гранітного відсіву – на 3 доби.

Проведено торги із закупівлі палива через систему «ProZorro». В середині поточного тижня підприємство отримає 77 тис. літрів бензину та 110 тис. літрів дизельного пального.

 Володимир ГЕРАСІН