За тиждень інспектори мобільних груп міськради зафіксували 181 порушення карантинного режиму

З 17 березня в Запоріжжі, як і по всій Україні запровадили карантин через загрозу коронавірусу. Більшість магазинів, заклади харчування, розважальні та торговельні центри, спортивні клуби мають бути зачиненими, щоб не наражати на небезпеку своїх відвідувачів. Однак не всі власники погодились  з подібними обмеженнями, та продовжують працювати, попри заборону.

Дотримання вимог карантинного режиму в Запоріжжі перевіряють спеціальні мобільні групи, у складі яких – правоохоронці, представники інспекції з благоустрою, служби інспекторів з паркування міськради, департаменту правового забезпечення, управління з питань праці та районних адміністрацій. Спочатку по місту працювали 10 таких груп, однак згодом, їх кількість збільшили до 14.

За тиждень своєї роботи інспектори мобільних груп перевірили більше 5,5 тисяч об’єктів. Переважна більшість з них закриті. Однак було виписано 181 попередження для тих власників закладів, хто продовжував працювати. Також, інспектори виписали 15 адмінпротоколів на тих, хто не звернув увагу на попередження та продовжив порушувати умови карантину.

Читайте також: У Запоріжжі громадський транспорт дезінфікують після кожного рейсу