Запоріжжя долучилось до державної програми Фонду енергоефективності “Енергодім”

Сьогодні мер Запоріжжя Володимир Буряк та фінансовий директор «Фонду енергоефективності» В’ячеслав Коваль підписали Меморандум про співпрацю, щоб розпочати реалізацію державної програми підтримки ОСББ. Окрім Запоріжжя до участі в програмі долучились і низка об’єднаних територіальних громад.

– Сьогодні не лише Запоріжжя, а й інші міста, територіальні громади потребують зменшення витрат на опалення. Це один з важливих напрямків роботи. Підписання Меморандуму сприятиме проведенню енергозберігаючих заходів, – сказав Володимир Буряк.

Загалом у Запоріжжі реалізується багато програм, спрямованих на економне використання ресурсів. Це і Муніципальний енергетичний план, і використання вторинного тепла проммайданчика для підігріву гарячої води, котельні на біотопливі, які працюють в Дніпровському та Хортицькому районах. Також проводиться термомодернізація приміщень бюджетної сфери – дитячих садків, шкіл, лікарень.

Крім того, на лютневій сесії депутати прийняли комплексну програму модернізації житлового фонду. Відтепер ті будинки, які візьмуть участь у грантовій програмі “Енегродім”, отримають відшкодування кредитних ставок з міського бюджету.

Як зазначив фінансовий директор «Фонду енергоефективності» В’ячеслав Коваль, підтримка енергозберігаючих заходів міською владою гарантує успішну їх реалізацію та спрощення участі для ОСББ.

Читайте також: Чому в Запоріжжі не поспішають вимикати опалення