Сьогодні делегація від обласної координаційної ради з питань козацтва відправилась до українських військових, що дислокуються поблизу м. Маріуполя Донецької області. В рамках операції «Дозор» запорізькі військові передадуть бійцям гуманітарну допомогу, ікону Володимирської Божої Матері від владики Фотія, козацьку відзнаку для батальйону та  книги.

За словами народного депутата України Ігоря Артюшенка, козаки завжди захищали свою державу, свою волю та народ. Наразі запорізькі козаки вирушають у зону АТО задля бойового чергування. Основні їх завдання – поділитися досвідом та залучити до своїх лав нових людей.

Керівник штабу обласної координаційної ради козацтва Ілля Лапін зазначив, що запоріжці завжди підтримували бійців на передовій та одні з перших почали передавати допомогу. До складу делегації входять 22 запоріжців з добровольчих батальйонів та представники козацтва. З вітанням до активістів звернувся командир 37-го ОМПБ Олександр Лобас. Вперше в історії незалежної України минулого року понад 700 бійців батальйону вступили до лав козацтва та відчувають сьогодні постійну підтримку побратимів із всього світу.

Делегація відправилась до Маріуполя на два дні. Перед виїздом козаки вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих борців за волю України та провели молебень.

Джерело: www.zoda.gov.ua