На території Запорізької області тривають заходи, які проводять працівники служби дільничних інспекторів міліції в рамках операції “Візит”. Зусилля правоохоронців спрямовані на інформування населення, проведення профілактичної роботи та налагодження взаємодії з мешканцями Запоріжжя.
Основним завданням цих заходів є відвідування мешканців та вручення візитних карток. Часи прийому громадян, прізвище та контактні телефони дільничного інспектора, закріпленого за певним районом, телефони чергової частини територіального органу міліції – цю інформацію містить візитка, яку обов’язково залишає працівник міліції після спілкування з жителями своєї території обслуговування.
Як розповів “ЗС” начальник сектора дільничних інспекторів міліції Жовтневого райвідділу міліції Руслан Дорошенко, інспектори безпосередньо працюють з населенням. Тому дуже важливо в процесі цієї роботи зміцнювати зв’язки з громадянами. Саме їх довіра до правоохоронців дуже допомагає в протидії злочинності та профілактиці правопорушень.
Дільничними інспекторами Жовтневого райвідділу міліції вже було відвідано багато жителів своєї “території”, проведено профілактичні та роз’яснювальні бесіди з населенням. Але ця робота триває.
Ще одним важливим напрямком цих заходів є з’ясування інформації про правопорушення та громадян, які схильні до їх скоєння. Адже дільничний несе певну відповідальність за стан правопорядку в своєму населеному пункті й тому повинен знати цю територію, як п’ять пальців. Від правопорядку в кожному окремому населеному пункті залежить й лад у країні. Для досягнення позитивних зрушень працівники міліції у своїй діяльності потребують активної громадської підтримки, бо на сучасному етапі робота міліції оцінюється рівнем безпеки та довіри громадян.
Мешканці Жовтневого району можуть звертатися до своїх дільничних за телефонами або у години прийому:
Начальник Дорошенко Руслан Миколайович – 764–22–71.
Заступник начальника Ващук Віктор Якович – 764–15–86.
Дільничні Балковий Максим Леонідович, Собченко Євген Сергійович, Варфоломеєв Дмитро Олександрович, Лоцкін Юрій Юрійович – 764–23–12, 764–23–86.
Дні прийому за адресою: вул. Гоголя, 124:
вівторок з 9.00 до 11.00,
четвер з 18.00 до 21.00,
субота з 10.00 до 13.00.
Дільничні Чорний Руслан Віталійович, Ізюменко Олександр Олегович, Ніколаєнко Олексій Юрійович, Шинкаренко Тарас В’ячеславович – 63–94–72, 764–22–21.
Дні прийому за адресою: вул. Героїв Сталінграда, 50:
вівторок з 9.00 до 11.00,
четвер з 18.00 до 21.00,
субота з 10.00 до 13.00.
На жаль, вже багато часу не працює службове приміщення дільничних інспекторів Жовтневого райвідділу міліції у будинку № 50 на вулиці Героїв Сталінграда – приміщення знаходиться в аварійному стані. На заклики про матеріальну допомогу місцева влада відмахується. Мовляв, немає грошей. Але на багато різноманітних заходів та явищ малозрозумілого штибу кошти чомусь знаходяться. Можливо, влада знайде декілька тисяч гривень на ремонт приміщення?