Бюджет Запоріжжя на 2021 рік прийнято

Як розповів мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй сторінці у “Фейсбуці”, на жаль, бюджет прийдешнього року з дефіцитом.

– За прогнозами, доходи складуть 7,8 млрд грн, видатки – 7,9 млрд грн. Як і раніше, в першу чергу будуть профінансовані всі захищені статті – зарплати, оплата послуг ЖКГ, електроносіїв тощо. Ми також зберегли всі наші соціальні програми для підтримки пільгових категорій громадян. Враховуючи пандемію коронавірусу, особлива увага, як і цього року, буде приділена оновленню обладнання міських лікарень, відновленню медичних закладів. Дякую депутатам, які проголосували за прийняття рішення про бюджет міста, – підкреслив Володимир Буряк.

Зазначимо, що за бюджет, а отже за розвиток міста в наступному році, від якого залежить, які будуть реалізовані проєкти в сфері транспорту, благоустрою, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я тощо, не голосували фракції партій “Європейська солідарність”, “Нова політика” та “Партія Шарія” .

Нагадаємо, сьогодні у Запоріжжі відбулась сесія міськради. Під час засідання мер Запоріжжя Володимир Буряк відзвітував про досягнення 2020 року. Також депутати затвердили бюджет на 2021 рік.

Читайте також: Два депутати Запорізької міськради склали свої повноваження