Понад 20 кваліфікованих адвокатів Запоріжжя об’єднали зусилля та готові надавати юридичний захист міському голові

Про це повідомив депутат міжфракційного об’єднання Володимира Буряка “Єднання” в облраді та юрист Дмитро Майстро на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

Дмитро Майстро зазначив, що ініціативу підтримати мера Запоріжжя Володимира Буряка в “транспортній справі” схвалили інші адвокати.

– Наразі свої зусилля вже консолідували понад 20 адвокатів, які готові надати кваліфікований юридичний захист запорізькому міському голові, – зазначив депутат міжфракційного об’єднання Володимира Буряка “Єднання” в облраді.

Юрист подякував колегам за згуртованість та спільну позицію, за єдине розуміння важливих для соціуму питань. Нагадаємо, юристи Запоріжжя висловили думку, що звинувачення міського голови Володимира Буряка в начебто саботуванні постанови Кабміну щодо роботи транспорту безпідставні та мають політичні мотиви. Оскільки рішення траспортного питання відбувалось в межах чинного законодавства, у тому числі й згаданої постанови. Також правоохоронці не надали доказів того, як дії мера Запоріжжя Володимира Буряка позначилися на поширенні хвороби серед містян. Згадав депутат депутат міжфракційного об’єднання Володимира Буряка “Єднання” в облраді й постійні спроби силовиків втрутитися в діяльність міської влади, а також закликав колег приєднатися до юридичного захисту жителів міста та мера Запоріжжя від очевидного свавілля та правового нігілізму.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, проти мера Запоріжжя Володимира Буряка відкрили кримінальну справу за те, що він не зупинив роботу громадського транспорту і тим самим нібито не виконав постанову Кабінету міністрів щодо посилення карантинних заходів через поширення коронавірусу. Ситуація набула широкого розголосу – на захист міського голови активно стали запоріжці. Вони подали петицію до Президента України з вимогою закрити кримінальну справу та припинити політичний тиск на міського голову. Зараз під нею йде активний збір підписів.

Читайте також: Недолугий політичний тиск зробив мера Запоріжжя Володимира Буряка ще більш популярним