До міської програми «Охорона здоров’я м. Запоріжжя на період 2016-2018 років» внесено зміни –  збільшено видатки на придбання медичного обладнання на суму більш ніж 23,9 млн грн.

Виділяються кошти на придбання ангіографа для КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги Запоріжжя». Цей апарат необхідний для надання допомоги хворим з інфарктом – завдяки йому можна зменшити смертність від гострого інфаркту та гострого ішемічного інсульту, збільшити можливість попередження повторних інфарктів. За 2014 рік кількість пацієнтів була 1120,  у 2015 році – 1179 чоловік, за шість місяців 2016 року – 609. Спостерігається тенденція до збільшення захворюваності серед населення, летальність становить близько 18%.

Додаткове фінансування направлено й на придбання медобладнання – гастрофіброскопа, стерилізатора парового, ректоскопа для КУ «Міська лікарня №7».

Виділено кошти на оснащення жіночої консультації КУ «Пологовий будинок №4». Будуть придбані кушетки, ультрафіолетові камери, стерилізатор повітряний, гінекологічні крісла, маніпуляційні столики, медичні шафи, холодильники та інше.

На суму понад два мільйони гривень збільшено фінансування придбання медикаментів для забезпечення якісної та своєчасної медичної допомоги в лікувально-профілактичних установах. У результаті для надання першої медичної допомоги в діализному відділенні центральної лікарні  Вознесенівського району хворим з нирковою недостатністю передбачено придбання медикаментів на суму 1525,238 тис. грн. Додаткові кошти також будуть спрямовані на забезпечення «Пологового будинку №1»  – придбають рентгенівську плівку для безкоштовних мамографічних обстежень.