Родина Винниченків, що мешкала в аварійному будинку, отримала нове житло

Про це повідомив мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй офіційній сторінці в “Фейсбуці”.

Сім’я Винниченків складається з п’ятьох людей. Раніше вони жили в будинку на вул. Посадочній, який було визнано аварійним, а мешканців почали відселяти. Житло придбали за кошти бюджету міста.

– Ми вирішили, що найкращим буде, якщо люди самі оберуть собі квартири в межах можливих варіантів за вартістю на вторинному ринку. Ця родина знайшла квартиру на вул. Євпаторійській. До кінця року буде придбано ще одну, двокімнатну, квартиру для іншої сім’ї, яка потребує відселення, – розповів Володимир Буряк.

119213467_2698160617123046_4292132070648248293_o

Загалом за останні два роки придбано вже 10 квартир для відселення мешканців аварійних будинків по вул. Посадочній, 17,19 та Святого Миколая, 8 на суму більше 6 млн. грн.

Мер Запоріжжя також підкреслив, що на серпневій сесії міської ради було прийнято рішення щодо виділення коштів на розроблення проєктно-кошторисної документації для реставрації будинку на пр. Соборному, 234, де сталася аварійна ситуація. Нагадаємо, також на сесії депутати затвердили збільшення на 2,7 млн. грн. фінансування програми співфінансування ремонтів багатоквартирних будинків.

Разом з тим, Володимир Буряк наголосив, що житловий фонд міста досить зношений, і на наступний рік планується й надалі продовжувати та розширювати міську програму утримання ЖКГ міста.

Читайте також: У Запоріжжя з’явиться ще одна гарна зона відпочинку