Нова наркозно-дихальна станція з’явилась у міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги

На своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці” мер Запоріжжя Володимир Буряк розповів, що це не просто апарат штучної вентиляції легень, а обладнання преміумкласу, яке дозволяє в автоматичному режимі з підбором дозування подавати наркоз пацієнтам під час важких довготривалих операцій.

Міський голова підкреслив, що подібна апаратура життєво необхідна зокрема людям із гострими мозковими інсультами та інфарктами. Завдяки цій сучасній системі зведений до мінімуму ризик розвитку набряку мозку під час оперативних втручань на судинах. Також цей апарат буде використовуватися під час нейрохірургічних, травматологічних, хірургічних, ортопедичних операцій.o_1e870do531oegq1l14eo3ea65f1i o_1e870do54sfd1mirjcl99k1go01k o_1e870do53jav34h1sq57k45ob1j

Нагадаємо, міська влада Запоріжжя приділяє велику увагу закупівлі діагностичного та лікувального медичного обладнання для лікарень міста. Так, 5-ту міську лікарню екстреної та швидкої медичної допомоги оснастили сучасним ангіографом, який незабаром буде введено в експлуатацію, а також інше обладнання, яке необхідне для порятунку життів запоріжців. Крім того, найближчим часом місто отримає також ще 4 сучасні апарати швидкої вентиляції легень.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, для запорізьких лікарень виділили 100 млн грн. на боротьбу з коронавірусом. На ці кошти закуповуються засоби індивідуального захисту, дезрозчини, тест-системи, обладнання для міських лікарень, зокрема мобільний цифровий рентген, два УЗД-апарати та інші.

Читайте також: Запорізький пологовий будинок отримав обладнання для порятунку немовлят