У Туристичному Інформаційному Центрі відкрилась персональна виставки картин запорізької художниці та нашої колежанки

На виставці також презентовані роботи учнів Маріанни, а ще сталось те, що здивувало всіх присутніх

«Світ навколо тебе» – таку назву має виставка Маріанни. Це вже восьма персональна виставка в кар’єрі художниці, в якій зібрано понад 60 картин майстрині як з ранніх робіт, так і зовсім нових. Назву для виставки дівчина підібрала з підтекстом, бажаючи показати людям, що варто бути уважними до навколишнього світу, насичуватися кожною миттю свого життя.

– Добрі події надихають нас, погані роблять досвідченими. Сумні та радісні емоції однаково важливі, тому варто кожного дня бути вдячним за все, в будь-якій ситуації знаходити користь. Життя сповнене чудовими моментами, які потрібно розгледіти, – каже Маріанна.

Художниця і сама дотримується цього принципу. Маючи змогу пересуватись лише в інвалідному візку, дівчина займається живописом, навчає учнів малювання, грає та режисирує в театрі, організовує соціальні проєкти в нашому місті. Навіть у важкі часи вона знаходить сенс для життя. Втративши нещодавно близьку подругу, яка пішла з життя, Маріанна дійшла висновку, що кожну мить життя варто жадібно ковтати, як спраглий п’є прохолодну воду.

Експозиція виставки складається як з окремих картин, так і з цілих серій. Наприклад серія з японською тематикою, яка виконана аквареллю і сповнена таємничою красою Японії. На цих картинах зображені тендітні гейші в яскравих кімоно та в оточенні квітучої сакури. Інша колекція картин Маріанни зветься «Нічні історії», в ній картини намальовані на чорному папері. Як каже художниця, ця нова для неї техніка доволі складна через те, що такий папір доволі слизький, і фарби наносяться важко, тож доводиться малювати маленькими мазками. Також в експозиції є колекція зіркових портретів та героїв відомого серіалу «Гра престолів».

Понад 20 учнів Маріанни вперше в своєму житті виставили свої художні роботи, це був хвилюючий момент як для дорослих, так і для дітей. Як розповідає Маріанна, під час року роботи з учнями вона змінювалась разом з ними.

– Перш за все навчання дає мені знання, уміння та любов до мистецтва, а також почуття обов’язку, – каже 11-річна учениця Вероніка Барабаш.

Під час виставки серед глядачів несподівано з’явилася дівчина в червоній сукні зі скрипкою в руках та почала грати ніжну мелодію. Всі присутні обернулись на звуки музики та, завмерши, слухали. Цей живий виступ від професійної скрипачки став сюрпризом для всіх. Виявилося, що це був подарунок, який для художниці приготував таємничий друг, з яким Маріанна ніколи не бачилась. Аромат творчого духу, філософські роздуми та жива музика подарувала запоріжцям яскраві емоції, показавши різні сторони світу навколо нас.IMG_6270

Виставка триватиме до 12 вересня у Туристичному Інформаційному центрі за адресою пр. Соборний, 151.

Читайте також: Модні тренди осені-2020: як бути вишуканою в холодний сезон