Перша інклюзивна трупа в Україні «Рівні Можливості» готує прем’єру нової вистави, яку презентує в Запоріжжі вже 5-го жовтня

За п’ять років існування трупа «Рівні Можливості» багато разів виступала на різних сценах Запоріжжя та за межами рідного міста. А створити трупу вирішила дівчина, яка не з чуток знає, що з себе представляє життя на візку – наша колега Маріанна Смбатян.

Перша п’єса народилася у Маріанні уві сні, і вона з точністю відтворила її у житті. Прем’єра «В декількох кроках від щастя» відкрила людям нові можливості.

Нова вистава, яку 5-го жовтня презентують у міському Палаці дитячої та юнацької творчості, набагато глибше розкриває людську природу та переживання, ніж попередні вистави трупи.

«Світло в темряві» – це драматична і при цьому життєствердна п’єса з почуттям гумору, яку ще не бачив світ. Сюжет крутиться навколо жителів одного двору, і у кожного свої життєві труднощі, з якими вони намагаються впоратися. У когось це насильство у сім’ї, когось душать надмірною опікою, не даючи розкрити свій потенціал. Хтось загруз в алкогольній залежності через неправильне оточення. А хтось вирішив піти із життя. Але випадок кожного героя зворушує та повчає глядача. Кожен герой стикається з випробуваннями на шляху свого духовного переродження. Авторка п’єси, Маріанна Смбатян, каже, що не сумнівається в тому, що кожен глядач після вистави відчує натхнення та переосмислить своє життя.

Працювали над виставою рік та проводили репетиції раз на тиждень. Проте, як каже режисерка трупи Маріанна, найскладнішим було зібрати всю трупу разом. То один захворіє, то інший не може прийти, то хтось у відрядження поїхав. Доводилось і заміну акторам шукати, коли хтось виявлявся невідповідальним. Але більшість часу трупа проводила репетиції у дружній та дуже веселій атмосфері.

Тож нагадаємо, 5 жовтня о 17:00 в Запорізькому міському палаці дитячої та юнацької творчості відбудеться прем’єра вистави! Трупа запрошує всіх! Цей спектакль присвячується людям, які борються з онкологією.

Читайте також: Які фільми подивитися в жовтні в запорізьких кінотеатрах