Сьогодні на базі Запорізької гімназії №71 відкрили новий спортивний майданчик. Відкриття стадіону стало можливим з ініціативи міського голови Володимира Буряка та за підтримки міського депутатського корпусу та департаменту освіти. received_1458990430850714Незважаючи на вихідний день там похмуру погоду на свято прийшло багато людей. Привітав із відкриттям і заступник міського голови Анатолій Пустоваров.
– У цьому році в Запоріжжя реалізується один із найуспішніших проектів – шкільні, дворові, районні стадіони. Нам вдалося зробити комфортні європейські стадіони. Сьогодні запускається вже другий, – зазначив Анатолій Пустоваров. – Ми привчаємо наших дітей до хорошої інфраструктури. Даємо можливість проводити гарно свій час. Тут знаходиться професійне футбольне поле з покриттям, бігові доріжки, баскетбол, футбол, гандбол, настільний теніс, тренажери. Це повноцінна територія дитинства, спорту, здоров’я. Я хочу привітати всю громаду, саме вона створює для своїх дітей такі умови.
Для гостей виступили представники Запорізьких ДЮСШ. Вони провели майстер-клас з гандболу, футболу, волейболу, баскетболу. Школярі залюбки пішли освоювати новий майданчик. Позайматися на нових тренажерах знайшлись бажаючі і серед дорослих. Як зазначила директор гімназії №71 Людмила Терновська, на майданчику зможе займитися будь хто. Але, щоб зберегти майданчик від вандалів адміністрація школи розробить пропуски. Тобто, якщо хочеш регулярно займатися на стадіоні, приходиш до адміністрації і вже вирішуєте це питання.