Мистецтво філармонії може бути різноманітним і багатогранним. За останній час творчий колектив Запорізької обласної філармонії розробив свій репертуар, у якому кожен знайде цікаву програму для себе. Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» пропагує народні танці, українську культуру. Симфонічний оркестр має свою аудиторію, яка отримує задоволення від класичної музики.

Регулярно проводяться заходи для дітей. Усе це розповіли на прес-конференції представники Запорізької обласної філармонії. Генеральний директор Запорізької обласної філармонії, заслужений працівник культури Україні Ірина Конарева відзвітувала про заходи, які відбулися за останні 4 місяці, та розповіла про нову програму, яка запланована на цей рік.
– За 4 місяці 78 концертного сезону ми провели 205 культурно-мистецьких заходів, які відвідали понад 37 тисяч глядачів. Із них 14 благодійних заходів, які провели для бійців. Також проведено 79 виїзних концертів у 10 регіонах – Київ, Дніпро, Бердянськ, Мелітополь, Донецька область та багато інших міст. У рамках проекту «Філармонія – дітям» показали 120 концертних програм, – розповіла Ірина Конарева. – Окремо хочу відзначити про підтримку з боку органів влади. Уже протягом 5 років проходить реконструкція концертного залу ім. Глінки. Минулого року в нас з’явився світлодіодний екран, оновили куліси, зробили зал більш зручним та затишним. Для того, щоб нашу філармонію могли відвідувати і люди з інвалідністю, ми звернулися до проектантів із проханням продумати установку ліфтів. Тоді можна буде безперешкодно підійматися на вищі поверхи.
Велику увагу працівники філармонії приділили саме дитячій аудиторії. Адже прищепити дітям любов до класичної музики дуже складно.
– Мистецький проект «Філармонія – дітям» подарував 3 прем’єрні програми – «Казковий світ музики», «Мультконцерт», «Музична країна». Для нас напрямок роботи з дітьми є найважливішим, – сказала художній керівник Запорізької обласної філармонії, заслужена артистка України Ольга Беженарь.
Вже на початку цього року на глядачів чекає нова програма:
4 лютого – музично-пізнавальна програма для дітей «Музична країна».
9 лютого – концерт академічного симфонічного оркестру «Великі романтики».
11 лютого – музична казка для дітей «Маленький Мук».
17 лютого – до Дня народження Лесі Українки відбудеться прем’єра постановки «Лісова пісня» .
18 лютого – музична програма для дітей «Музика природи» у виконанні академічного симфонічного оркестру.
23 лютого – музична програма «Музика кіно» у виконанні академічного симфонічного оркестру.
25 лютого – музична програма для дітей «Відкриваю світ».
1 березня – ювілейний концерт Володимира Галіченка.
4 березня – музична програма для дітей «Мультконцерт».
5-7 березня – святкова програма академічного симфонічного оркестру «Формула кохання».
11 березня – музична програма для дітей «Класика дітям».
22 березня – прем’єра колективу «Диксиленд», програма «Примари джазу» артистів академічного симфонічного оркестру.
23 березня – сольний концерт Юлії Якси.
26-27 квітня – концерт академічного симфонічного оркестру «Планети».
Навесні відбудеться традиційний Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці» та Всеукраїнський конкурс-фестиваль бандуристів «Хортицький Кобзар».
У програмі можливі зміни. Будь ласка, інформацію уточнюйте у філармонії.