15-денна «евакуація» в Енергодарі завершилася: рашисти повернулись у місто після так званих відпусток, під час яких з Енергодару в бік Азовського моря вивозилися не лише представники окупаційної «влади», але й документація і техніка, «асвабадітєлі» знову припхалися до міста-супутника Запорізької АЕС, повідомляє НАЕК “Енергоатом”.

Повернулися до міста й відновили свою «роботу» ключові служби загарбницького «ладу». Знову функціонують російські відділення банків та місцева «адміністрація».

Не працюють лише автозаправні станції, на яких просто немає пального. Але навіть за його наявності виїхати з міста практично неможливо…

На окупованій росіянами Запорізькій АЕС суттєво зросла кількість озброєних окупантів: зараз тут налічується понад 2500 військових рф, і їх уже навіть більше, ніж станційного персоналу. Тобто найбільшу атомну станцію в Європі окупанти цілком і повністю перетворили на свою укріплену військову базу.

Побільшало і військових, і патрулів й у самому Енергодарі…Так, загарбники ще досі залишаються на майданчику АЕС і в місті атомників, але дуже скоро ЗСУ таки прийде на зранену енергодарську землю – і рашистська навала нарешті скінчиться.