Мер Запоріжжя Володимир Буряк на інвестиційному форумі в Маріуполі підписав Угоду про співпрацю з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC)

29 жовтня в Маріуполі під егідою Президента України Володимира Зеленського вперше пройшов інвестиційний форум RE:think. Invest in Ukraine. Захід  зібрав сотні впливових гостей та учасників, серед яких представники державної влади, органів місцевого самоврядування, іноземного та українського бізнесу, міжнародних фінансових інститутів, посли з різних країн.

У форумі взяв участь міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. Він підписав важливі угоди про співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями та українським бізнесом. Зокрема був підписаний Меморандум про взаєморозуміння з Групою Метінвест, до якого долучилися Запоріжжя, Кривий Ріг і Маріуполь. Він передбачає сталий розвиток «зеленої» економіки, продовження модернізації підприємств, а також участь підприємств в міських програмах охорони навколишнього середовища.

Також була підписана угода з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). Закордонні партнери надаватимуть місту консультаційні послуги на підтримку інвестиційних програм  розвитку програм «Розумне місто» та муніципальної інфраструктури.

– Нам потрібні такі інвестори та спонсори, які вважають Запоріжжя містом, в яке потрібно вкладати гроші. Міська влада завжди готова до співпраці. Ми будуємо відносини з інвесторами на принципах прозорості, доброчесності, а кошти використаємо на розвиток нашого міста, – зазначив Володимир Буряк.

Читайте також: Прем’єр-міністр України оцінив запорізький аеропорт