У міжопалювальний сезон частина районів Запоріжжя отримують гарячу воду за рахунок вторинного тепла промзони

Таким чином запорізьким тепловикам вдається вдвічі зменшити добове споживання природного газу. Це особливо важливо зараз, коли змінюються механізм постачання природного газу для підприємств-тепловиків. Адже програму спеціальних зобов’язань «Нафтогазу України» на державному рівні подовжено до 20 травня. Після цієї дати має запрацювати новий механізм постачання природного газу підприємствам комунальної теплоенергетики. Для його впровадження на загальнодержавному рівні ще продовжують опрацьовувати низку організаційних питань. Про це йшлося під час сьогоднішньої наради під головуванням мера Запоріжжя, повідомляється на сайті Запорізької міськради.

– Наразі є передумови, що після 20 травня підприємства теплоенергетики зможуть отримувати природний газ відповідно до контракту з постачальниками на умовах передоплати. Завдяки використанню вторинного тепла Запоріжжя має можливість дещо полегшити ситуацію. Менші обсяги використання природного газу зменшують і розмір обов’язкової місячної передоплати. Орієнтовно замість 30 млн грн вона для нас складатиме більш ніж вдвічі менше, але ці гроші все ж необхідно знаходити, – зазначив Володимир Буряк.

Нагадаємо, гарячу воду за рахунок вторинного тепла комбінату “Запоріжсталь” в Запоріжжі в міжопалювальний сезон отримують мешканці Олександрівського, Вознесенівського, Заводського, лівобережної частини Дніпровського районів, а також жителі Південного мікрорайону. Решта містян – від котелень, які працюють на природному газі чи альтернативному паливі.

Читайте також: В центрі Запоріжжя ремонтують дорогу